Losowa
galeria zdjęć 
 
Piknik rodzinny - 2015
Aktualności
< 194 z 500 >
"Aktywny wrzesień" w Lidzbarku Welskim

  W dniach od 26 do 28 września 2018 roku grupa uczniów klasy IVc , Vb, Vc i VIa pod opieką pań: Agnieszki Sochackiej i Doroty Szkolmowskiej uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Lidzbarka Welskiego pod hasłem "Aktywny wrzesień”

  Wyjazd zaplanowano o godzinie 8.30. Pierwszym punktem harmonogramu była ścieżka edukacyjna w Łazach. Uczniowie przez około godzinę spacerowali, korzystali z interaktywnych tablic oraz podziwiali figury leśnych zwierząt.
O godzinie 10.30 , w Lidzbarku Welskim, grupę powitała pani opiekun wraz z instruktorem- p. Mateuszem. Wszyscy zostali zakwaterowani w pokojach 3 i 4 osobowych.

  Po obiedzie rozpoczął się pierwszy blok zajęciowy. Dzieci miały okazję skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Dużo emocji budziły quady i gokarty. Pod opieką p. Mateusza uczestnicy pokonywali wyznaczone tory. Był także mega twister, zorbing i konkurencje na dmuchanych rurach. Po kolacji odbyła się integracyjna dyskoteka.
Następnego dnia p. instruktor zabrał uczniów do sali multimedialnej, gdzie mogli popisać się swoim talentem tanecznym. Potem była ścianka wspinaczkowa, paintball, przejażdżka segwayem i kula na wodę. Zabawy integracyjne- skakanka, wyścig na skrzynkach, w workach i z hula hopem zakończyły ten blok zajęciowy.

  Po obiedzie i krótkim odpoczynku opiekun grupy przygotował walki gladiatorów, budowanie tratwy, hokej, minigolf, mega jengę i trampolinę. Na zakończenie odbył się mecz koszykówki.

Wszystkie aktywności bardzo zintegrowały grupę.

Ostatni dzień to śniadanie, pakowanie bagaży i powrót do domu.

To był niezwykle aktywny wyjazd- na miarę sportowców.

źródło: 2018-10-03 13:30, Agnieszka Sochacka
publikacja: 2018-10-07 21:00, Waldemar Grabowski

NASZA SZKOŁA
BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCJIE

AKTUALNOŚCI
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2018r.

  W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 25 września 2018r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu.

"Aktywny wrzesień" w Lidzbarku Welskim

  W dniach od 26 do 28 września 2018 roku grupa uczniów klasy IVc , Vb, Vc i VIa pod opieką pań: Agnieszki Sochackiej i Doroty Szkolmowskiej uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Lidzbarka Welskiego pod hasłem "Aktywny wrzesień”

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 21 czerwca

Warunki ubezpieczenia 2018/2019

Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2018/2019 ...

DOBRY START

  Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają je bez względu na dochód.
To pomoc dla 4,6 miliona uczniów.

Bieżuńska "Drużyna Energii”

  DRUŻYNA ENERGII to sportowo-edukacyjny ogólnopolski projekt skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomagali w tym ambasadorzy , wybitni sportowcy jak: Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.

„Bieg po zdrowie”

  Program Antynikotynowej Edukacji Zdrowotnej pt:”Bieg po zdrowie” adresowany do dzieci w wieku 9-10 lat, realizowany był w naszej szkole w klasach IV b i c.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej - "Bieżuńskie Nutki"

  16 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar