Losowa
galeria zdjęć 
 
Konkurs Świąteczny - 2014
Aktualności
< 190 z 500 >
Dzień Edukacji Narodowej - 2018

  Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym dla wszystkich pracowników szkoły i uczniów. To okazja do refleksji, wspomnień, podziękowań i życzeń. 

  Podczas uroczystości przygotowanej z tej okazji mieliśmy bowiem zaszczyt  gościć zaproszonych gości, którzy na co dzień z nami współpracują i wspierają nasze działania: p. Andrzeja Szymańskiego  Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń, ks. Tomasza Ozimkowskiego  Proboszcza Parafii Bieżuń, p. Małgorzatę Kraśniewską Dyrektor Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieżuniu i Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Bieżuniu, Radę Rodziców; p. Ninę Pachniewską, p. Monikę Lisowską i p. Agnieszkę Sawicką oraz  nauczycieli emerytowanych.

  Pan Sławomir Kosin Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych przekazał nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi podziękowania za codzienną pracę oraz złożył życzenia.  Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej kilku nauczycieli naszej placówki  zostało wyróżnionych Nagrodą Dyrektora Szkoły; p. Anna Szymańska, p. Maria Zdziemborska, p. Halina Mączewska, p. Ewelina Dylągowska, p. Irena Grodzicka, p. Jolanta Ważna, p. Grzegorz Budzich, p. Waldemar Grabowski.

  Za trudną i odpowiedzialną pracę, której celem jest jak najlepsze wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży p. Andrzej Szymański Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń  wręczył Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń. Nagrody z rąk burmistrza otrzymali;  p. Jolanta Pawłowska, p. Ewelinia Liszewska, p. Sławomir Kosin, p. Marek  Cimochowski.

  Uroczystość pod względem artystycznym wzbogacili  uczniowie klas VI pod kierunkiem wychowawców p. Ewy Grabowskiej, p. Hanny Zachariasz i p. Marka Nastachowskiego. 

źródło: 2018-10-23 09:57, fot. Marek Nastachowski, Agnieszka Budzich
publikacja: 2018-10-23 10:10, Waldemar Grabowski

NASZA SZKOŁA
BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCJIE

AKTUALNOŚCI
Ślubowanie pierwszoklasistów

„Jestem Pierwszakiem!
Jestem Polakiem!
Mieszkam w wolnej Polsce!”

Wycieczka do Warszawy

  19 października 2018 r. grupa uczniów z klas IV c, V b, VI a pod opieką pań Doroty Szkolmowskiej, Agnieszki Sochackiej i Zofii Falkowskiej uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.

Dbamy o zdrowie

"Dbamy o zdrowie" - wizyta u pani pielegniarki oraz wycieczka do apteki.

Sałatka jarzynowa

  17.10.2018 r. z myślą o jarzynowych witaminach, promując w naszym przedszkolu zdrowe odzżwianie dzieci z grup 5/6- latków wspólnie przygotowały sałatkę jarzynową.

Teatrzyk "LUSTERKO"

  16.10.2018r. w naszym przedszkolu wystąpili aktorzy za Studia Artystycznego Teatr i Animacja "Ssmyk" z Białegostoku w przedstawieniu teatralnym "LUSTERKO"

Dzień Edukacji Narodowej - 2018

  Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym dla wszystkich pracowników szkoły i uczniów. To okazja do refleksji, wspomnień, podziękowań i życzeń. 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018/2019

  1 października 2018r. w naszej szkole miało miejsce Wielkie Święto Samorządności  - Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZPO w Bieżuniu

  28 września 2018r. w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu został zorganizowany VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar