Losowa
galeria zdjęć 
 
Dzień Polaka (2018/2019)
Aktualności
< 31 z 500 >
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

22.12.2021r. do biblioteki szkolnej przybyli bardzo mili goście, a były to, dzieci z przedszkola z grupy „MISIE” i „MOTYLKI” wraz wychowawczyniami.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach, które wprowadziły je w świąteczny klimat Bożego Narodzenia. Na początku przedszkolaki odgadywały zagadki i rebusy związane z tym czasem. Nie obyło się, jak zwykle podczas wizyt przedszkolaków w bibliotece, bez czytania. Tym razem wybrałyśmy świąteczną opowieść o misiu, który wyrusza na niezwykle ważne poszukiwania - na poszukiwania idealnej choinki. Jednak bohater książki nie spodziewa się, że podczas jednej, krótkiej wyprawy spotka go tyle niesamowitych przygód. Jakie to były przygody i kim był baśniowy przybysz, którego spotkał Tuliś? Mali goście dowiedzieli się z nowo zakupionej - specjalnie dla przedszkolaków, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - książki Davida Mellinga „Święta Misia Tulisia. Podczas zajęć porozmawialiśmy sobie również o tym, jak przygotować się do tych radosnych świąt. Dużo emocji w dzieciach wzbudziła rozsypanka zdaniowa, związana z tradycją i obrzędami świątecznymi. Przedszkolaki, z wypiekami na twarzy, układały zdania, oczywiście we właściwej kolejności. Na koniec wszyscy złożyliśmy sobie życzenia i zaśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy”. 

źródło: 2022-01-03 00:00, A. Gadomska
publikacja: 2022-01-18 22:52, M. Nastachowski

NASZA SZKOŁA
BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCJIE

AKTUALNOŚCI
BIEG TROPEM WILCZYM

  Dnia 1 marca odbył się bieg "TROPEM WICZYM!" upamiętniający żołnierzy niezłomnych.

Rekrutacja do klasy pierwszej Samorządowej Szkoły Podstawowej w

Pliki do pobrania:

Rekrutacja do Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu (2022-2023)

Pliki do pobrania:

LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI

Laboratoria Przyszłości - nowy projekt zewnętrzny 

LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI

W dniu 21 lutego naszą szkołę swoją obecnością zaszczyciła poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pani Anna Ewa Cicholska.

BAL KARNAWAŁOWY

Fotogaleria

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

22.12.2021r. do biblioteki szkolnej przybyli bardzo mili goście, a były to, dzieci z przedszkola z grupy „MISIE” i „MOTYLKI” wraz wychowawczyniami.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie klas I-III śpiewają piosenki świąteczne, skłając wszystkim serdeczne życzenia.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar